Кафедра Анестезіології та інтенсивної терапії ДНМУ вітає з ювілеєм 60 років професора Хрипаченка Ігора Анатолійовича!

Шановний Ігоре Анатолійовичу!

Ваш внесок в розвиток кафедри та університету в цілому важко переоцінити, ваше натхнення та ідеї стали опорою та джерелом розвитку для колективу в найважчий час, і в часи, що послідували за ним. Під вашим керівництвом кафедра випустила перших лікарів-анестезіологів після переміщення університету, та успішно налагодила роботу в новому середовищі, та умовах.
Увесь колектив щіро бажає вам, аби ваша незгасна енергія продовжувала вести вас вперед, надихаючи оточуючих, нові проекти втілювалиь в життя, а молоде покоління вчених лише радувало!

З любов'ю і повагою - колектив кафедри Анестезіології та інтенсивної терапії ДНМУ.